Poruszaj się i odpocznij

W naszym ośrodku zrelaksujesz się za wszystkie czasy. Zbójnickie atrakcje pomagają się odprężyć, poprawić kondycję i zdobyć nowe pokłady energii.

basen

Na terenie ośrodka znajduje się kryty basen, z którego bezpłatnie mogą korzystać nasi kuracjusze aż 4 godziny dziennie. Obiekt jest ogólnodostępny – mogą z niego korzystać również osoby spoza turnusów w godzinach od 18.00 do 19.30.

Wstęp

dorośli 30 zł
dzieci do lat 10 18 zł
dzieci do lat 3 bezpłatnie

Siłownia z salą gimnastyczną

Sport to zdrowie, dlatego na terenie naszego ośrodka nie mogło zabraknąć siłowni i przyrządów do ćwiczeń. Nasze nowoczesne zaplecze treningowe pomoże zachować zdrowie ciała i wyzwolić dobrą energię. W naszej siłowni można znaleźć bieżnie, orbitreki, urządzenia do ćwiczeń siłowych, steppery, hantle i kettle. Sala gimnastyczna jest natomiast wyposażona m.in. w piłki gumowe i maty do jogi, na których odbywają się zajęcia z instruktorami.

palmiarnia

Palmiarnia to wyjątkowe miejsce, które, niezależnie od pogody, umożliwia wypoczynek w otoczeniu zieleni. Panuje w niej ciepły i wilgotny klimat pozwalający na hodowlę wielu egzotycznych gatunków roślin. Można tam podziwiać niespotykane w naszym klimacie palmy, drzewa oliwne, sukulenty czy storczyki. Palmiarnia jest miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego zgiełku, odstresować się, zredukować bezsenność, rozdrażnienie i trudności z koncentracją. Można tu odnaleźć spokój i poczuć przypływ sił witalnych.