Wczasy zdrowotne

Informacje
A A A
 

Wczasy zdrowotne U Zbója

Ośrodek Wczasów Zdrowotnych „U Zbója” to miejsce stworzone z myślą o osobach poszukujących wypoczynku połączonego z poprawą zdrowia i regeneracją sił witalnych organizmu.

Ośrodek „U Zbója” specjalizuje się w organizowaniu wczasów zdrowotnych opartych o dietę warzywno – owocową bądź odżywanie pełnowartościowe. Wszystkie posiłki przygotowywane są z naturalnych produktów. W ramach wczasów zdrowotnych umożliwiamy naszym Kuracjuszom udział w różnych atrakcjach specjalnie przygotowywanych dla nich. Wśród nich są: Nordic Walking, zajęcia na basenie (aqua aerobic), zajęcia ruchowe, taneczne wieczory przy akompaniamencie zespołu muzycznego.

Jesteśmy pierwszym ośrodkiem w Polsce, który wprowadził dietę warzywno-owocową autorstwa dr med. Ewy Dąbrowskiej, wskazaną dla osób zdrowych w celach profilaktycznych oraz dla osób cierpiących na takie choroby jak m.in.: nadwaga lub otyłość, nadciśnienie, wysoki cholesterol, miażdżyca serca i naczyń, alergie skórne, pokarmowe, astma, choroba zwyrodnieniowa stawów, zaparcia. Zapraszamy Państwa do naszego ośrodka. Pragniemy pomóc Państwu postawić pierwsze kroki na drodze ku zdrowiu i witalności.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami już teraz!

Twoja opinia ma znaczenie!

Wyrażając opinię bezpośrednio wpływasz na rodzaj i jakość usług, które oferujemy. Podziel się z nami swoimi uwagami i sugestiami!