Ośrodek Wczasów Zdrowotnych U zbója

Ważne informacje
A A A
 

Numer konta:

BANK SPÓŁDZIELCZY w Kościerzynie
48 8328 0007 2001 0006 9834 0001

Przelewy zagraniczne:
IBAN - PL+ numer konta
SWIFT - GBWCPLPP

Warunkiem ostatecznej rezerwacji miejsca jest wpłacenie zadatku w wysokości 500,- zł od osoby na 3 miesiące przed przyjazdem na wczasy.
Wpłaty należy dokonać na adres ośrodka lub na nasze konto bankowe.

  • Przy wpłacie zadatku należy podać termin pobytu na wczasach.
  • Pozostałą kwotę wpłacamy w dniu przyjazdu do ośrodka gotówką lub na nasze konto bankowe 7 dni przed rozpoczęciem pobytu.
  • Wpłaty po wyznaczonym terminie spowodują unieważnienie rezerwacji wstępnej, a chęć dalszego skorzystania z wczasów należy ponownie uzgodnić z pracownikiem recepcji.

UWAGA!

  • W przypadku wcześniejszego wyjazdu (lub późniejszego przyjazdu) z ośrodka nie zwracamy opłaty wczasowej.
  • Zwrot zadatku może nastąpić wyłącznie po zgłoszeniu rezygnacji na 30 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Twoja opinia ma znaczenie!

Wyrażając opinię bezpośrednio wpływasz na rodzaj i jakość usług, które oferujemy. Podziel się z nami swoimi uwagami i sugestiami!

 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php:819 Stack trace: #0 /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php(792): PageStatistics->parseUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #1 /www/uzboja.pl/html/index.php(208): PageStatistics->isEnabledUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #2 {main} thrown in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php on line 819