U zbója

Sauny
A A A
 

Sauny U Zbója

Ośrodek Wczasów Zdrowotnych „U Zbója” zaprasza na relaksacyjną kąpiel termiczną w saunach „U Zbója”. W ośrodku znajdują się sauna sucha i sauna parowa oraz specjalnie przygotowana strefa schładzania.

Sauna sucha charakteryzuję się niską wilgotnością powietrza i temperaturą około 85 - 120 °C. Polecana jest ona szczególnie osobom chcącym pozbyć się nadmiaru kalorii. Z kolei w saunie parowej wilgotność powietrza oscyluje w okolicach 100 %, a temperatura osiąga poziom 40-50 °C. Ten rodzaj sauny świetnie nawilża ciało i relaksuje.

Specjalna strefa saun "U Zbója" znajduje się również na basenie.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację sauny pod nr tel. 58 684 36 57.

Pliki

  • Łaźnia parowa - przeciwwskazania (jpg; 0,77 MB) - pobierz plik
  • Łaźnia sucha - przeciwwskazania (jpg; 0,58 MB) - pobierz plik

Twoja opinia ma znaczenie!

Wyrażając opinię bezpośrednio wpływasz na rodzaj i jakość usług, które oferujemy. Podziel się z nami swoimi uwagami i sugestiami!

 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php:819 Stack trace: #0 /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php(792): PageStatistics->parseUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #1 /www/uzboja.pl/html/index.php(208): PageStatistics->isEnabledUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #2 {main} thrown in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php on line 819