U zbója

Palmiarnia
A A A
 

Palmiarnia U Zbója

Palmiarnia to jedna z atrakcji przygotowanych przez Ośrodek Wczasów Zdrowotnych „U Zbója”. Została ona stworzona z myślą o osobach, które szukają wyciszenia od codziennych obowiązków, stresu i zgiełku miasta. W palmiarni, bez względu na pogodę, można oddychać świeżym powietrzem i zrelaksować się!

Jeśli męczy Cię miejski hałas, niedostatek świeżego powietrza i zieleni, a także bezsenność, rozdrażnienie i trudności z koncentracją, Palmiarnia to miejsce dla Ciebie! Tutaj odnajdziesz spokój i harmonię, poczujesz przypływ sił witalnych i odzyskasz pogodę ducha!

W palmiarni ośrodka „U Zbója” panuje ciepły i wilgotny klimat umożliwiający hodowlę wielu egzotycznych gatunków. Można tam podziwiać niespotykaną w naszym klimacie roślinność, w tym m.in.: palmy, drzewa oliwne, sukulenty, storczyki.

Twoja opinia ma znaczenie!

Wyrażając opinię bezpośrednio wpływasz na rodzaj i jakość usług, które oferujemy. Podziel się z nami swoimi uwagami i sugestiami!

 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php:819 Stack trace: #0 /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php(792): PageStatistics->parseUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #1 /www/uzboja.pl/html/index.php(208): PageStatistics->isEnabledUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #2 {main} thrown in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php on line 819