U zbója

Gabinety kosmetyczne
A A A
 

W Ośrodku "U Zbója" zadbamy o Twoje zdrowie, samopoczucie i ciało! Na terenie kompleksu znajdują się dwa profesjonalne gabinety kosmetyczne:

"Pozwól sobie być piękną"

Gabinet prowadzony przez Krystynę Kulaszewicz oferuje bogaty wachlarz zabiegów na twarz i całe ciało, w tym zabiegi na dłonie i stopy, zabiegi uszu, brwi i rzęs, a także depilację woskiem. Gabinet świadczy usługi w oparciu o nowoczesny sprzęt z wykorzystaniem lasera i fal radiowych. www.gabinetkosmetycznyuzboja.pl.tl.

Gabinety kosmetyczne U Zbója

"Studio Pięknego Ciała"

Mgr Malwina Wesołowska zaprasza na kompleksowe zabiegi na twarz oraz ciało, w tym relaksacyjne masaże i oczyszczające peelingi, do profesjonalnie i nowocześnie wyposażonego gabinetu kosmetologii estetycznej.
Pełna oferta gabinetu znajduje się na stronie www.gabinetuzboja.pl

Gabinety kosmetyczne U Zbója

Zapraszamy!

Twoja opinia ma znaczenie!

Wyrażając opinię bezpośrednio wpływasz na rodzaj i jakość usług, które oferujemy. Podziel się z nami swoimi uwagami i sugestiami!

 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php:819 Stack trace: #0 /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php(792): PageStatistics->parseUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #1 /www/uzboja.pl/html/index.php(208): PageStatistics->isEnabledUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #2 {main} thrown in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php on line 819