U zbója

Aktualności
A A A
 

 • Przerwa Świąteczna

  Przerwa Świąteczna

  Z powodu przerwy świątecznej ośrodek jest nieczynny od 13.04 do 26.04.2019r.

  Więcej
 • Rzetelni w Biznesie

  Rzetelni w Biznesie

  Z radością informujemy, że Ośrodek Wczasów Zdrowotnych "U Zbója" otrzymał w tym roku ogólnopolski certyfikat Rzetelni w Biznesie.
  Certyfikat przyznawany jest firmom spełniającym kryteria wysokiej jakości organizacji pracy oraz menedżerom i właścicielom firm, którzy z poszanowaniem zasad etycznych w biznesie wywiązują się ze swoich obowiązków.
  To bardzo ważne wyróżnienie dla naszego Ośrodka.

  Więcej
 • Nowa strona "U Zbója"!

  Nowa strona "U Zbója"!

  Strona internetowa Ośrodka Wczasów Zdrowotnych "U Zbója" zyskała nowy wygląd! Pragniemy stale podnosić jakość naszych usług i dostarczać Państwu najnowocześniejsze rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i...zapraszamy na wczasy!

Twoja opinia ma znaczenie!

Wyrażając opinię bezpośrednio wpływasz na rodzaj i jakość usług, które oferujemy. Podziel się z nami swoimi uwagami i sugestiami!

 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php:819 Stack trace: #0 /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php(792): PageStatistics->parseUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #1 /www/uzboja.pl/html/index.php(208): PageStatistics->isEnabledUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #2 {main} thrown in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php on line 819