Turnusy rehabilitacyjne

Informacje
A A A
 

Dieta warzywno-owocowa U Zbója

Ośrodek Wczasów Zdrowotnych „U Zbója” w ramach swoich usług organizuje turnusy rehabilitacyjne. Nasz ośrodek posiada niezbędne uprawnienia do przyjmowania osób posiadających grupę inwalidzką oraz profesjonalną kadrę rehabilitantów, którzy czuwają nad prawidłowym i bezpiecznym wykonywaniu ćwiczeń ogólno kondycyjnych, gimnastyki i marszobiegów. Naszym Kuracjuszom oferujemy także masaże rehabilitacyjne.

Oferta turnusów rehabilitacyjnych "U Zbója" obejmuje te same usługi, które przysługują Kuracjuszom przebywającym w naszym ośrodku na wczasach zdrowotnych. Jedyna różnica polega na tym, iż osoby udające się na turnus rehabilitacyjny mogą uzysać dofinansowanie.

Chcesz uzyskać dopłatę do wczasów? Zapoznaj się z regulaminem przyznawania dofinansowania oraz pobierz wniosek z naszej strony!

Zapraszamy!

Pliki

  • Zawiadomienie o wpisie do rejestru ośrodków (jpg; 0,31 MB) - pobierz plik
  • Zawiadomienie o wpisie do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych (; 0,00 MB) - pobierz plik

Twoja opinia ma znaczenie!

Wyrażając opinię bezpośrednio wpływasz na rodzaj i jakość usług, które oferujemy. Podziel się z nami swoimi uwagami i sugestiami!

 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php:819 Stack trace: #0 /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php(792): PageStatistics->parseUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #1 /www/uzboja.pl/html/index.php(208): PageStatistics->isEnabledUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #2 {main} thrown in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php on line 819