Galeria

Galeria
A A A
 

"U Zbója" to znacznie więcej niż ośrodek wczasowy. Do dyspozycji Gości oddajemy kompleks składający się z komfortowych noclegów, licznych gabinetów, basenów, sauny i wielu innych atrakcji, położony w samym sercu Kaszub, wśród lasów i jezior. Zarówno sam ośrodek, jak i jego malownicza okolica, to miejsce, które trzeba zobaczyć!

Ośrodek Wczasów Zdrowotnych "U Zbója"

Ośrodek „U Zbója”, położony na Kaszubach, to miejsce stworzone z myślą o osobach poszukujących wypoczynku połączonego z poprawą zdrowia i regeneracją sił witalnych organizmu.Zapraszamy!

Więcej

Pokoje "U Zbója"

Do dyspozycji Gości oddajemy komfortowe pokoje dwuosobowe z łazienkami (prysznic, toaleta), wyposażone w telewizory.

Więcej

Apartamenty "U Zbója"

Polecamy eleganckie apartamenty "U Zbója" z pokojem dziennym z widokiem na las, łazienką z kabiną prysznicową, a także przytulną sypialnią z podwójnym łóżkiem lub dwoma oddzielnymi łóżkami. Apartamenty wyposażone są w komplet wypoczynkowy (sofa + 2 fotele), telewizor (TV-Sat) i Internet.

Więcej

Baseny i SPA "U Zbója"

Ośrodek Wczasów Zdrowotnych „U Zbója” zaprasza do korzystania z krytego, ogólnodostępnego basenu. Basen „U Zbója” jest ogólnie dostępny codziennie od 18.00 do 19.30.

Więcej

Sauny "U Zbója"

Ośrodek Wczasów Zdrowotnych „U Zbója” zaprasza na relaksacyjną kąpiel termiczną w saunach „U Zbója”. W ośrodku znajdują się sauna sucha i sauna parowa oraz specjalnie przygotowana strefa schładzania.

Komnata solna "U Zbója"

Ośrodek Wczasów Zdrowotnych „U Zbója” zaprasza na niezapomnianą wizytę w Komnacie Solnej. W ofercie koloroterapia, naturalne inhalacje i niepowtarzalne przeżycia przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej…

Więcej

Palmiarnia "U Zbója"

Palmiarnia została stworzona z myślą o osobach, które poszukają wyciszenia. W palmiarni, bez względu na pogodę, można oddychać świeżym powietrzem i zrelaksować się wśród wiecznie zielonych egzotycznych gatunków roślin.

Więcej

Ośrodek "U Zbója" z lotu ptaka

Ośrodek Wczasów Zdrowotnych "U Zbója" położony jest w malowniczym otoczeniu kaszubskich jezior i lasów. Zobacz zdjęcia ośrodka z lotu ptaka!

Więcej

Twoja opinia ma znaczenie!

Wyrażając opinię bezpośrednio wpływasz na rodzaj i jakość usług, które oferujemy. Podziel się z nami swoimi uwagami i sugestiami!

 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php:819 Stack trace: #0 /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php(792): PageStatistics->parseUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #1 /www/uzboja.pl/html/index.php(208): PageStatistics->isEnabledUserAgent('CCBot/2.0 (http...') #2 {main} thrown in /www/uzboja.pl/html/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php on line 819